Szkoła Pedagogów Teatru

Zapraszamy wnioskodawców, beneficjentów programu Lato w teatrze oraz pracowników instytucji i organizacji zajmujących się działalnością edukacyjną na pierwsze warsztaty zorganizowane w ramach Szkoły Pedagogów Teatru w 2017 roku! Zachęcamy do poszerzania swoich kompetencji i zdobywania nowych doświadczeń.

Jak skutecznie ewaluować projekty?  | prowadzenie: Eliza Gryszko

8 kwietnia | 10:00-18:00

9 kwietnia | 10:00-15:00

miejsce: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza, ul. Miodowa 22/24 , Warszawa

Celem dwudniowego warsztatu jest zwiększenie wiedzy na temat procesu ewaluacji projektów, przekazanie metod i narzędzi badawczych oraz wskazanie praktycznych porad dotyczących uczenia się poprzez doświadczenie. Uczestnicy wspólnie zastanowią się, jak można maksymalnie skorzystać z narzędzia jakim jest ewaluacja, by coraz lepiej odpowiadać na potrzeby beneficjentów oraz skuteczniej zarządzać zespołem projektowym.

Eliza Gryszko - z wykształcenia socjolog o specjalizacji antropologia współczesności i specjalista ds. organizacji pozarządowych, z zamiłowania badaczka i ewaluatorka. Od kilku lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury. Współpracowała m.in. z Narodowym Centrum Kultury, Fundacją Obserwatorium, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Mazowieckim Instytutem Kultury, Fundacją Culture Shock, Instytutem Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, Stowarzyszeniem Lambda.

Warsztat bezpłatny

zapisy: latowteatrze@instytut-teatralny.pl

Uwaga! liczba miejsc ograniczona - w związku z jubileuszem  programu Lato w teatrze pierwszeństwo mają osoby, które prowadziły w jego ramach warsztaty. 

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.